Koty to typowi mięsożercy, którzy potrzebują produktów wysokiej jakości. Karma dla kota powinna pokrywać dzienne zapotrzebowania zwierzaka na makro i mikroelementy, ale musi też smakować pupilowi i zapewniać mu pełnowartościowy i pożywny posiłek. Takim produktem jest właśnie karma dla kota Purina, która powstała pod czujnym okiem specjalistów od żywienia zwierząt. Pokarm zawiera wysokiej jakości mięso, któremu zwierze nie może się oprzeć.

Dlaczego karma dla kota Purina jest wartościowym pożywieniem?

Żywienie kotów polega na podawaniu zwierzakowi niedużych posiłków, które zwierają wszystkie potrzebne elementy, czyli białko zwierzęce, węglowodany, zdrowe tłuszcze oraz witaminy i sole mineralne. Wartościowa karma dla kota Purina zawiera doskonały stosunek poszczególnych składników pokarmowych, dzięki temu kot dostaje dokładnie to, czego potrzebuje na co dzień.

Dodatki witamin oraz minerałów pomagają zwierzęciu zachować dobre zdrowie, wspomagają jego odporność oraz wpływają na wygląd sierści kota. Warto również zaznaczyć, że w karmach dla kotów Purina nie ma żadnych sztucznych dodatków, takich jak: aromaty, barwniki lub konserwanty.

Przeczytaj także:

Wakacje z pieskiem – jak się przygotować?

Konsystencja i skład karmy dla kotów Purina

Pożywienie dla kotów Purina można znaleźć na stronie internetowej https://lugers.pl/firm-pol-1625118743-Purina.html. W produktach znajdują się pełnowartościowe kawałki mięsa w soczystej galarecie – to przysmak każdego czworonożnego pupila. Nawet najbardziej wybredne koty nie mogą się oprzeć smakowitym kąskom.

Karmy dla kotów Purina dostępne są w niewielkich i wygodnych saszetkach. Taki sposób pakowania produktu pozwala na łatwe dozowanie zwierzęciu potrzebnej ilości pokarmu. A niezjedzony posiłek można przez pewien czas przechowywać w lodówce. Wśród produktów marki Purina wyróżnia się karmę pochodząca z mięsa ryb lub zwierząt. Producent zadbał również o roślinne dodatki, które są źródłem błonnika oraz witamin.

Specjalistyczna karma dla kota Purina

Niektóre zwierzęta domowe mogą mieć odmienne potrzeby żywieniowe – zwykle związane jest to z alergiami pokarmowymi, z przeprowadzonym zabiegiem sterylizacji lub z problemami zdrowotnymi. Specjalistyczna karma dla kota Purina pozwala zadbać o dobrostan pupila bez konieczności zakupu drogich karm weterynaryjnych.

Karma dla kotów z problemami pokarmowymi nie zawiera najpopularniejszych alergenów, dlatego nie uczula kota. To produkt dedykowany również po zabiegu sterylizacji – zapobiega problemom z pęcherzem oraz pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm, co jest bardzo ważne w tym okresie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here